בחרו עמוד

אודותינו

המוצרים שלנו
ב- getflights אנו מתמקדים בשוק B2C לטיסות עד 9 אנשים. לעומת זאת, קבוצת טיסות היא מתווך חברות תעופה המתמקד בסוכני נסיעות מקצועיים ובאנשים שרוצים לטוס בקבוצה של יותר מ -9 אנשים, בטיסה סדירה, בטיסת שכר או במטוס פרטי.

שירות אישי
על מנת לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה ביותר שיש לנו, יש לנו שירות לקוחות דובר אנגלית, צרפתית והולנדית בו אנו שמים דגש על שירות אישי. כלקוח אתה תמיד יכול לסמוך על מנהל החשבון האישי שלך. בדרך זו אתה יודע שהשאלות והחשבון שלך בידיים טובות, ואתה יכול לסמוך על שירות יעיל וממוקד לקוחות.

היי טק, מגע גבוה
האתר והכלים שלנו מפותחים על ידי מחלקת IT. זה יוצר שיתוף פעולה אינטנסיבי בין ההיבטים הטכניים והמסחריים של העסק שלנו.

הפניות
בשנים האחרונות סיפקנו טיסות לתוכניות טלוויזיה רבות. הפקת טלוויזיה כרוכה בעבודה רבה: צוות ומשתתפים נוסעים בזמנים שונים או חוזרים הביתה מוקדם יותר, יש להחליף כרטיסים בגלל תכניות חדשות או עיכובים על הסט. בנוסף, יש להעביר חומר רב, לעיתים באמצעות טיסות סדירות סדירות, לעיתים באמצעות טיסת שכר.

 

Groupsflights דואג גם לטיסות לאריות האדומים הבלגיים ולפנתרים האדומים, קבוצות ההוקי הלאומיות שלנו, בהתלהבות וגאווה רבה. אנו מחפשים את זמני הטיסות והקשרים הטובים ביותר עבור השחקנים, כך שהם יגיעו לנוחים ככל האפשר במקום ללא דאגות.