בחרו עמוד

הבנת טיסות קבוצתיות

כשאתה טס עם קבוצה של אנשים, יש צורך בהזמנת טיסה קבוצתית. הזמנות טיסות קבוצתיות נוצרות באופן שונה מהזמנות בודדות. יש קבוצה שונה של תקנות וכללים המוסכמים בחוזה. זה יכול להיות קצת מבלבל, הנה המדריך המהיר שלך להבנת טיסות קבוצתיות

מה ההבדל בין קבוצה להזמנה אישית?
כשאתה מבצע הזמנה קבוצתית, אתה בעצם מבטיח למטוס שמספר מסוים של אנשים ייסעו באותה טיסה. לשם כך חברת התעופה מסוגלת להציע תעריף קבוצתי לכרטיסים. הם גם מאפשרים לך להחזיק כרטיסים עם פיקדון ולהוריד מושבים בפרק זמן מוגדר.
הזמנה אישית מעניקה לנוסע גמישות רבה יותר. בהזמנת מושב יחיד תוכלו לשנות את המסלול, לשדרג את המושב ולקבל החזר כספי. לפעמים מושבים בודדים פחות יקרים באינטרנט. עם זאת, אם אתה רוכש מספר כרטיסים, הזמנה קבוצתית היא הדרך החכמה.

למה עלי לצפות בהזמנה קבוצתית?
בהזמנות קבוצתיות, אתה יכול לצפות שכל הקבוצה שלך תהיה באותה טיסה. הקבוצה שלך תדע את לוח הטיסות שלך שמונה עד עשרה חודשים לפני הנסיעה שלך והמנהל והמנהל שלך יוכלו לעקוב אחר היציאה וההגעה שלך. בעת הצ'ק-אין יוקצה לכל אחד מחברי הקבוצה מושב בתוך החסימה שהוקצתה.

סטייה לעומת אדמה בלבד
אם אינך מצליח לבצע טיסות לקבוצות שלך, ישנן אפשרויות אחרות.
סטייה – אפשרות זו מותרת רק בנסיעה חזרה. זה מאפשר לך לבקש טיסה לאותה עיר בתאריך אחר. אפשרות זו זמינה רק אם יש מקום פנוי. תחויב בדמי סטייה ובכל מחיר נוסף מחברת התעופה.
אדמה בלבד – אם סטייה אינה מתאימה לצרכיך או אם אתה זקוק לסידורים מעיר אחרת, האפשרות היחידה לקרקע תהיה הבחירה הטובה ביותר שלך. זה מאפשר לך לארגן טיסות משלך ונותן לך שליטה רבה יותר על ההזמנה שלך. אם אתה מעדיף לבחור מושב משלך, להשתמש בקילומטרים תכופים או רוצה לטוס לעיר אחרת מהקבוצה, זוהי אפשרות מצוינת עבורך.
התייעץ עם מארגן הטיולים שלך כדי לדון מה תהיה האפשרות הטובה ביותר למצבך.