בחרו עמוד

יתרונות של טיסה בקבוצה

היתרונות של טיסה בקבוצה
טיסה בקבוצה מציעה יתרונות רבים, אתם נהנים ממחיר אחד לנוסע ותוכלו לסמוך על תנאים גמישים. בקבוצת טיסות אנו משווים מספר חברות תעופה – הן שירות מלא והן חברות תעופה נמוכות – ומחפשים את הטיסה המתאימה לכם ביותר. גלה כאן את כל היתרונות של טיסה בקבוצה.

מחיר אחד לכל הנוסעים
על מנת למלא במהירות את מטוסיהם, חברות התעופה מחלקות אותם לאזורי מחירים שונים. לדוגמא, בתוך מחלקת הזמנות אחת (כלכלה, עסקים, …) יש לך 6 מושבים במחיר 100 אירו, 6 במחיר 150 אירו, 10 במחיר 250 אירו וכו '. אם כולם מזמינים בנפרד, אדם אחד משלם 100 אירו, והשני € 150 או 250 €. יתר על כן, בדוגמה זו עבור קבוצה של 10 אנשים תשלם 120 € בממוצע לכרטיס, או 20 "יקר יותר" ממחיר הבסיס של 100 €. בהזמנה קבוצתית אתה מקבל מחיר אחד לאדם, ללא קשר לגודל הקבוצה.

תנאים והגבלות גמישים
הזמנה בקבוצה מבטיחה תנאים והגבלות גמישים. בהתאם לתנאי החוזה, תוכלו לבטל 10 עד 20% ממספר המושבים השמורים ללא תשלום עד 6 שבועות לפני היציאה. בנוסף, תוכלו לשנות את רשימת הנוסעים בחינם עד לתאריך קבוע מראש (המכונה מועד הכרטוס).

אפשרויות תשלום
בהזמנה משלמים מקדמה של 30% בלבד, יתרת החוב צריכה להיות לכל היותר 6 שבועות לפני מועד העזיבה. התשלום יכול להתבצע בהעברה בנקאית, בכרטיסי החיוב והאשראי הנפוצים ביותר או בהוראת קבע.

שירות איכותי
ב- Groupflights תוכלו לסמוך על השירות הטוב ביותר. אנו מארגנים הכל החל מישיבה ועד דרישות מיוחדות כמו מזוודות, סיוע בשדה התעופה, ארוחות ספציפיות וכו '. יתר על כן, אנו שמחים לעזור לכם בהסעות מ / אל שדה התעופה או לינות.

במוכן
בטיסות קבוצתיות אנחנו תמיד מוכנים. מחוץ לשעות העבודה תוכלו להגיע אלינו בדואר אלקטרוני בכתובת [email protected]