בחרו עמוד

מידע פרקטי

איך אני מוצא מחיר נמוך יותר לטיסה באינטרנט? האם אוכל להזמין מקומות לטיסה? מתי עלי להגיש את רשימת הנוסעים הסופית? כאן תמצא תשובות לשאלות הנפוצות ביותר.

האם אני מקבל הנחה אם אני מזמין כרטיסים רבים במקביל?
מחיר קבוצתי אינו מחושב כהנחה בשיעור אישי. התמחור הקבוצתי מורכב ותלוי בזמינות לפי בקשה, דמוגרפיה, גודל המטוס, מסלול, עונה ומספר המושבים המבוקשים.

אני רואה באינטרנט מחיר נמוך יותר ממחיר הקבוצה שלי?
בחלק מהמקרים המחיר הממוצע של כרטיסים קבוצתיים נמוך יותר מאשר אם היו מזמינים את הכרטיסים בנפרד אך לפעמים גם גבוהים יותר. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי כרטיסים קבוצתיים הם הרבה יותר גמישים מרוב הכרטיסים האישיים. לדוגמא רק יש לשלם מקדמה חלקית עם האישור וניתן לבטל אחוזים מהמושבים ללא תשלום עד למספר מסוים של ימים לפני היציאה. ניתן לשנות את רשימת הנוסעים בחינם עד למועד אחרון הכרטיסים.

האם אוכל להזמין קבוצות בעצמי, למשל על ידי הזמנה של פי 2 ו 9 מושבים?
זה אפשרי, אך לא בטוח שלאחר הזמנת 9 המושבים הראשונים יוצעו גם 9 המושבים הבאים באותו מחיר. התוצאה של זה היא שייתכן שיהיה צורך לרכוש את המושבים האחרים בתעריף מוגבר. יתכן כמובן גם כי אין מקום פנוי יותר.

מדוע עלי להזמין טיסות קבוצתיות?
groupsflights.com הוא מוקד המחירים והתנאים הטובים ביותר לקבוצה.
קבל הצעת מחיר או תשובה תוך 24 שעות.
אנו משווים בין אפשרויות וחברות תעופה שונות, הן ספקיות שירות מלא והן חברות תעופה נמוכות.
שירות איכותי החל מישיבה ועד צ'ק-אין קבוצתי ומארוחות מיוחדות לכבודה נוספת.
ניתן לספק שירותים נוספים כגון בקשה קבוצתית לוויזה, בית מרקחת נסיעות תפור, העברות משדה התעופה, …
מעקב קפדני אחר מועדים וחשבונאות קבוצתית.
מעקב אחר נוסעים המעוניינים לנסוע זמן רב יותר או קצר יותר או בכלכלה פרמיה, עסקית או מחלקה ראשונה.
אפשרויות תשלום מרובות
שירות לקוחות אנגלית, צרפתית והולנדית.
האם זה הגיוני לבקש הצעות מחיר ממספר סוכנויות נסיעות?
להשוואת מחירים יכולה להיות השפעה הפוכה במקרה של הזמנה קבוצתית. הבקשה להצעת מחיר תגיע לאותה חברת תעופה מספר פעמים, מה שבדרך כלל אינו מוערך, מה שעלול לגרום לכך שהבקשה כבר לא תטופל. זה יכול גם לשבש את זמינות המושבים, מה שמשפיע לרעה על המחיר. עיתוי הבקשה עם סוכנים שונים יכול גם להשפיע לרעה על המחיר.

מתי עלי לשלם?
ברוב המקרים נדרש מקדמה של 30% מהתעריף (עם או בלי תוספת דלק). יתרת היתרה נדרשת כ- 35 יום לפני העזיבה. כל תנאי התשלום נקבעים בבירור בחוזים הקבוצתיים שלנו.